ПРО НАС

«Виноградна Насолода» – це бренд, що гарантує високу якість товару, підтримку клієнтів відповідними матеріалами та особистими консультаціями. Це робить його все більш впізнаваним та популярним в Україні.

Ми прагнемо стати найкращими. Наша мета – зробити виноградарство доступним, переконати людей, що гарний смачний виноград – це не обов’язково імпорт. Його можна виростити самим, у процесі чого отримувати неймовірне задоволення

Для досягнення зазначеної мети, ми надаємо підготовлені нами комплекс статей, відеоуроків, оперативно намагаємося відповісти на питання, що виникли, і при необхідності готові дати більш детальні консультації.

До наших принципів належать: відповідальність, чесність, порядність, доброзичливість, націленість на результат. На відміну від багатьох наших колег виноградарів, ми готуємо саджанці винограду не зі всієї лози. Нарізаємо тільки найбільш підходящі живці відповідно до стандартів. Внаслідок чого отримуємо якісний посадковий матеріал.

Також, систематично оновлюємо колекцію, залишаючи лише найкращі сорти винограду, відмовляючись від тих, що не відповідають високим стандартам. Не залишаються поза увагою і нові сорти винограду. Якщо ми вважаємо гібридну форму перспективною – починаємо з нею працювати. Спеціалізуємося на десертних їдальнях, хоча маємо в наявності і технічні.

Ми пропонуємо купити саджанці винограду за низькими цінами, при цьому гарантуємо якість як саджанців, так і послуг в цілому. Для більш досвідчених виноградарів пропонуємо купити недорого живці (черенки) винограду. Ціна на живці як мінімум вдвічі нижча за ціну на саджанці.

Також, у нас діє система знижок, що робить наші ціни ще нижчими. Більш детально можна прочитати тут Акції та скидки.

Замовлення надсилаємо по всій території України майже всіма службами доставки. Пакуємо товар таким чином, щоб він міг доїхати до одержувача без значних збитків для нього. Відправляємо в основному живці винограду та однорічні саджанці, оскільки вони краще пристосовані до транспортування, але можливі варіанти з саджанцями, що вегетують.

Таким чином, замовляючи у нас живці та саджанці винограду, Ви отримуєте не тільки якісний посадковий матеріал, але й кваліфіковану підтримку протягом усього циклу вирощування винограду.

Виноградна насолода

«Виноградна Насолода» бажає Вам чудових урожаїв!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутка до верху